Strona główna > Polityka prywatności

Polityka prywatności

OSTATNIE UAKTUALNIENIE: 17 października 2018 r.

Aixam MEGA. i jej filie ("Aixam", "my", "nasz" i "nas") szanują Twoje obawy dotyczące prywatności i ochrony danych osobowych. Niniejsza Polityka prywatności witryny internetowej ("Polityka") dotyczy wyłącznie danych osobowych gromadzonych za pośrednictwem strony internetowej Aixam, usług internetowych i stron internetowych, które są publikowane, w szczególności odwołują się do niniejszych Zasad i zawierają je (wszystkie powyższe, łącznie, "Witryna"), niezależnie od tego, czy jest ona dostępna za pośrednictwem komputera, urządzenia mobilnego lub innego urządzenia (łącznie "Urządzenie").

Niniejsza Polityka Prywatności opisuje rodzaje danych osobowych, które gromadzimy za pośrednictwem Witryny oraz sposób wykorzystania tych danych osobowych i / lub z którymi mogą być one udostępniane. Niniejsza Polityka Prywatności opisuje również, w jaki sposób można się z nami skontaktować, aby zaktualizować dane osobowe, uzyskać dostęp i kontrolować wykorzystanie danych osobowych lub uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące naszych praktyk dotyczących ochrony prywatności w tej Witrynie. Przeczytaj uważnie niniejszą Politykę Prywatności, ponieważ wchodząc na tę Stronę i korzystając z niej, potwierdzasz, że rozumiesz i akceptujesz warunki naszej Polityki Prywatności. Ponadto zapoznaj się z naszymi Warunkami, które regulują korzystanie z niniejszej witryny.

 1. ZGODA

Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych

Niniejszym wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z niniejszymi Zasadami.

Zgoda na międzynarodowe przekazywanie danych

Twoje dane osobowe mogą być gromadzone, przetwarzane i przechowywane przez Aixam lub jego dostawców usług we Francji, Polsce i innych krajach, w których znajdują się nasze serwery. Należy pamiętać, że ochrona prywatności i wymogi prawne, w tym prawa organów do uzyskania dostępu do danych osobowych w niektórych z tych krajów mogą nie być równoważne z przepisami obowiązującymi w danym kraju. Niniejszym wyrażasz zgodę na przesyłanie swoich danych osobowych do Francji, Polski i innych krajów, w których Aixam prowadzi działalność.

Cofnięcie zgody

Masz prawo do wycofania swojej zgody na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych przez Aixam lub na przekazanie Twoich danych osobowych do Francji, Polski i innych krajów, w których działa Aixam w dowolnym momencie. Aby to zrobić, zapoznaj się z danymi kontaktowymi poniżej.

 1. GROMADZENIE I WYKORZYSTANIE INFORMACJI OSOBOWYCH

Podczas korzystania ze strony Aixam lub jakiejkolwiek innej interakcji z Aixam mogą pojawić się możliwości dostarczenia nam informacji o Tobie. Dodatkowo możemy zbierać pewne informacje o Tobie lub Twoich produktach Aixam, jak opisano poniżej.

Możesz przekazać nam informacje o Tobie lub Twoich produktach Aixam za pośrednictwem wielu źródeł: stron internetowych Aixam, aplikacji, wydarzeń związanych z produktem i pokrewnymi, ankiet, platform mediów społecznościowych, wpisów dotyczących loterii oraz naszych centrów obsługi klienta. Otrzymujemy również informacje o Tobie za pośrednictwem dokumentacji sprzedaży Aixam dostarczonej przez Twojego dealera oraz możemy uzyskać, za Twoją zgodą, dane uzyskane z Twojego produktu Aixam.

Rodzaje informacji gromadzonych przez Aixam na Twój temat mogą obejmować, ale nie są ograniczone do:

 • Dane kontaktowe (takie jak imię i nazwisko, adres, miasto, państwo i kod pocztowy, wiek lub data urodzenia, zawód, numer ubezpieczenia społecznego, adres e-mail i numer telefonu)
 • Informacje dotyczące płatności (takie jak informacje o koncie bankowym, numer karty kredytowej, numer karty debetowej, konto bankowe lub inwestorskie, kod CVV, data wygaśnięcia i historia płatności)
 • Informacje związane z Twoją zdolnością kredytową, aktywami, dochodami lub zobowiązaniami
 • Informacje o Twoim produkcie Aixam (takie jak numer rejestracyjny, numer identyfikacyjny pojazdu (VIN), marka, model, rok produkcji, sprzedawca, sprzedawca serwisowy, data zakupu lub dzierżawy, okres leasingu / finansowania, historia serwisowa, przebieg, stan oleju / akumulatora, historia paliwa lub ładowania, funkcja układu elektrycznego i kody błędów diagnostycznych)
 • Informacje o połączonych urządzeniach (takich jak telefon komórkowy, komputer lub tablet) oraz o tym, jak wchodzisz w interakcję z naszymi produktami, usługami, aplikacjami i stronami internetowymi (takimi jak adres IP, typ przeglądarki, unikalny identyfikator urządzenia, dane cookie oraz powiązane identyfikatory i informacje o użytkowaniu)
 • Dane demograficzne (takie jak płeć, data urodzenia, stan cywilny i skład gospodarstwa domowego)
 • Informacje o profilu marketingowym (np. kiedy planujesz zakupić produkt Aixam)
 • Zdjęcia i filmy wideo, takie jak te, które można przesyłać w konkursach, loteriach oraz udostępnia w sieciach społecznościowych
 • Relacje, które posiadasz z Aixam, oprócz zakupu i serwisowania Twojego pojazdu Aixam (np. za pomocą karty nagród itp.)
 • Informacje o weryfikacji kwalifikowalności uprawnień (takie jak nazwa uczelni, branża usług lub nazwa programu kredytowego dla zakupu produktów Aixam)
 • Numer ubezpieczenia społecznego (w ograniczonych okolicznościach Aixam może zbierać numery SSN, na przykład, jeśli wygrasz loterię lub otrzymasz odszkodowanie, które należy zgłosić dla celów podatkowych)
 • Informacje dla inwestorów (nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail)
 • Rodzaj zakupionego produktu Aixam
 • Rodzaj świadczonej usługi

Informacje, które Aixam gromadzi o Tobie i Twoich produktach Aixam, mogą być używane:

 • Aby troszczyć się o odpowiednio o produkty i usługi oraz relacje z klientami;
 • W celu poprawy jakości, bezpieczeństwa i zabezpieczenia naszych produktów i usług;
 • Aby zarządzać swoimi kontami i przetwarzać płatności za produkty i usługi;
 • Obsługa naszych stron internetowych i aplikacji, w tym procesów rejestracji online;
 • Ułatwianie i wspieranie programów dealerskich Aixam oraz różnych programów dostawców Aixam oraz programów grantowych;
 • Aby automatycznie wypełnić pola danych na naszych stronach internetowych oraz aby poprawić jakość korzystania z naszych stron internetowych;
 • Rozwijanie nowych produktów i usług w tym usług umożliwiających współdzielenie produktów;
 • Zapewnienie wsparcia klienta oraz produktów i usługi Aixam (takich jak informacje o wycofaniu);
 • Do administrowania gwarancją i weryfikacją;
 • Aby zapewnić informacje i aktualizacje dotyczące produktów;
 • Aby ocenić wydajność i bezpieczeństwo produktów Aixam;
 • Do celów badawczych, oceny użytkowania oraz rozwiązywania problemów;
 • Aby zweryfikować uprawnienia do zakupów produktów Aixam lub programów motywacyjnych;
 • Do celów marketingowych i analiz;
 • Do wspierania podpisów elektronicznych oraz dostawy pomiędzy Tobą, a Twoim dealerem Aixam;
 • Dostosowywanie i ulepszanie treści komunikacyjnych;
 • Aby spełnić wymogi prawne, regulacyjne lub umowne.

Komunikowanie się z Tobą w związku z niniejszymi zastosowaniami może odbywać się za pośrednictwem poczty, telefonu, wiadomości e-mail, wiadomości tekstowych, mediów społecznościowych lub innych wiadomości elektronicznych lub za pośrednictwem naszych stron internetowych i aplikacji.

Podane przez ciebie dane osobowe

Prywatność i bezpieczeństwo danych osobowych, które Aixam uzyskuje od Ciebie jest priorytetem dla Aixam. Odwiedzając tę Witrynę możesz zostać poproszony o podanie danych osobowych, które mogą zostać wykorzystane do skontaktowania się z Tobą lub do Twojej identyfikacji, w tym między innymi: imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu, daty urodzenia i adresu e-mail. Jeśli zdecydujesz się na zakup jakichkolwiek produktów lub do korzystania z usług oferowanych na Stronie, Aixam może poprosić Cię o podanie imienia i nazwiska, adresu do korespondencji, numeru telefonu i adresu e-mail, a także pewnych informacji finansowych (np. numeru karty kredytowej lub płatniczej) do celów sprawdzenia możliwości kredytowych, płatnościowych lub innych procesów związanych z Twoim zamówieniem.

 • Jeśli kupujesz produkty ze Strony, prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu rozliczeniowego i adresu do wysyłki, informacji o karcie kredytowej lub płatniczej i wszelkich innych informacji niezbędnych do zrealizowania transakcji.
 • Możesz wybrać finansowanie zakupu produktów Aixam zgodnie z jedną z kilku opcji finansowania udostępnionych przez zewnętrzne instytucje finansowe. Jeśli zdecydujesz się sfinansować zakup jakichkolwiek produktów, zostaniesz przekierowany do jednej z zewnętrznych instytucji finansowych, z którymi współpracuje Aixam, aby złożyć wniosek bezpośrednio przez tę instytucję finansową, w związku z czym instytucja finansowa poprosi Cię o dane osobowe i finansowe mające zastosowanie do ich własnego procesu składania wniosków, których prywatność i bezpieczeństwo regulują ich polityki prywatności.
 • Jeśli zdecydujesz się na zakup rozszerzonych umów serwisowych lub usług ubezpieczeniowych od Aixam. Możesz również ubiegać się o kartę Visa Aixam. W zależności od wyborów dokonywanych w związku z zakupami jakichkolwiek produktów lub usług oferowanych przez Aixam lub stronę trzecią, z którą Aixam prowadzi interesy, użytkownik zostanie poproszony o podanie danych osobowych, w tym imienia i nazwiska, adresu pocztowego, numeru telefonu, adresu e-mail i niektórych informacji. informacje finansowe, takie jak numer karty kredytowej, który zostanie wykorzystany do przetwarzania zamówień i płatności.
 • Jeśli złożysz wniosek o kartę Visa Aixam, zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, data urodzenia, numer ubezpieczenia społecznego, kraj obywatelstwa, kraj zamieszkania, podstawowy numer telefonu, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, adres fizyczny, czas trwania pobytu, status mieszkaniowy, miesięczna kwota płatności mieszkaniowej, adres doręczenia przesyłek pocztowych, status zatrudnienia, pracodawca, roczny dochód, dodatkowy roczny dochód, spodziewane miesięczne transakcje gotówkowe, oczekiwane miesięczne transakcje międzynarodowe, oczekiwane transfery salda, współdziałający wnioskodawcy, uprawnieni użytkownicy.
 • Użytkownik może zdecydować się na otrzymywanie pewnych wiadomości od Aixam za pośrednictwem adresu e-mail po interakcji ze Stroną. Od czasu do czasu Witryna Aixam może zawierać ankiety, żądania informacji lub inne funkcje, które wymagają podania danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail lub adres pocztowy. Wszelkie informacje, które możesz podać będą używane przez Aixam, aby umożliwić Ci udział w oferowanej funkcji. Aixam może również zachować wszelkie informacje, które podasz, aby wysyłać Ci informacje o produktach i usługach Aixam, które mogą Cię zainteresować. Aixam zapewnia Ci możliwość rezygnacji z otrzymywania takich wiadomości. Możemy używać jednego lub więcej dostawców usług do administrowania tymi wiadomościami, ale nie udostępniamy Twojego adresu e-mail spamerom ani żadnym innym stronom trzecim bez Twojej zgody.
 • Od czasu do czasu Aixam może oferować loterie, gry i inne konkursy w Witrynie samodzielnie lub we współpracy z partnerem zewnętrznym. Możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu pocztowego i / lub adresu e-mail oraz daty urodzenia, a także pewnych innych informacji opcjonalnie (np. płeć, roczny dochód gospodarstwa domowego lub inne informacje związane z zakupem produktu Aixam), aby wziąć udział w takich loteriach lub konkursach. Informacje te mogą być również wykorzystywane przez Aixam lub jego partnera zewnętrznego do wysyłania informacji o produktach i usługach Aixam lub partnera zewnętrznego w formie wiadomości e-mail lub zwykłej korespondencji pocztowej lub połączenia telefonicznego. Aixam zapewnia Ci możliwość rezygnacji z otrzymywania takich wiadomości za każdym razem, gdy otrzymasz taką wiadomość. Aixam nie kontroluje i nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności lub praktyki jej zewnętrznych partnerów. Jeśli nie chcesz już otrzymywać takich komunikatów od partnerów zewnętrznych firmy Aixam w loteriach lub innych konkursach, musisz skontaktować się bezpośrednio z takim partnerem zewnętrznym.

Zostaniesz poinformowany jakie dane osobowe są wymagane gdy proszony jesteś o podanie nam Twoich danych osobowych. Przesyłając dane osobowe do Aixam z tej Strony, użytkownik wyraża zgodę na zbieranie, wykorzystywanie i ujawnianie takich danych osobowych przez Aixam.

Możemy łączyć dane osobowe przesyłane bezpośrednio przez tę Witrynę z innymi danymi osobowymi, które pobieramy od Ciebie, zarówno w trybie online, jak i offline. Możemy również łączyć je z informacjami, które otrzymujemy o Tobie z innych źródeł, takich jak inne firmy, publicznie dostępne źródła informacji (w tym informacje z Twoich publicznie dostępnych profili w mediach społecznościowych) i innych stronach.

Pozyskiwanie i wykorzystywanie pasywnych informacji

Podczas nawigacji po tej witrynie pewne informacje mogą być zbierane pasywnie (czyli gromadzone bez aktywnego dostarczania informacji), przy użyciu różnych technologii. Biernie zbieramy i wykorzystujemy informacje na różne sposoby, w tym:

 • Za pośrednictwem Twojej przeglądarki: niektóre informacje są gromadzone przez większość przeglądarek, takich jak adres Media Access Control (MAC), typ komputera (Windows lub Macintosh), rozdzielczość ekranu, wersja systemu operacyjnego oraz typ i wersja przeglądarki internetowej. Możemy zbierać podobne informacje, takie jak typ Twojego urządzenia i identyfikator, jeśli uzyskujesz dostęp do tej witryny za pośrednictwem urządzenia przenośnego.
 • Pliki cookie: pliki cookie to fragmenty informacji przechowywane bezpośrednio na komputerze, z którego korzystasz. Pliki cookie pozwalają nam gromadzić takie informacje jak typ przeglądarki, czas spędzony na tej Witrynie, odwiedzane strony i preferencje językowe. My i nasi usługodawcy używamy tych informacji do celów bezpieczeństwa, aby ułatwić nawigację i wyświetlać informacje bardziej efektywnie. Ponadto stosujemy pliki cookie w celu zbierania informacji statystycznych o użytkowaniu witryny w celu ciągłego doskonalenia jej projektu i funkcjonalności, zrozumienia sposobu w jaki użytkownicy go używają oraz pomagania nam w rozwiązywaniu związanych z tym pytań.

Możesz zaakceptować lub odrzucić pliki cookie. Większość przeglądarek internetowych automatycznie akceptuje pliki cookie, ale zazwyczaj można zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby odrzucać pliki cookie. Jeśli nie chcesz akceptować plików cookie większość przeglądarek umożliwia: (i) zmianę ustawień przeglądarki w celu powiadomienia użytkownika o otrzymaniu pliku cookie, który pozwala wybrać, czy chcesz go zaakceptować; (ii) aby wyłączyć istniejące pliki cookie; lub (iii) aby ustawić przeglądarkę tak, aby automatycznie odrzucała pliki cookie. Jeśli ustawisz przeglądarkę tak, aby odrzucała pliki cookie część Witryny może nie działać.

 • Znaczniki pikseli, sygnalizatory WWW, przezroczyste pliki GIF lub inne podobne technologie: mogą być one używane w połączeniu z niektórymi stronami witryny, między innymi do śledzenia działań użytkowników witryny i kompilowania statystyk dotyczących wykorzystania witryny i współczynników odpowiedzi.
 • Adres IP: Twój adres IP to numer, który jest automatycznie przypisywany do komputera, z którego korzystasz przez swojego usługodawcę internetowego. Adres IP jest identyfikowany i rejestrowany automatycznie w naszych plikach dziennika serwera za każdym razem, gdy użytkownik odwiedza tę Witrynę wraz z czasem wizyty i odwiedzonymi stronami. Zbieranie adresów IP jest standardową praktyką w Internecie i odbywa się automatycznie na wielu stronach internetowych. Używamy adresów IP do celów takich, jak obliczanie poziomu wykorzystania witryny, pomaganie w diagnozowaniu problemów z serwerem i administrowanie tą witryną.
 • Informacje o urządzeniu: Możemy zbierać informacje o Twoim urządzeniu takie jak unikalny identyfikator urządzenia.
 • Nie śledź zleceń: Twój wybór opcji "Nie śledź" dostarczonej przez Twoją przeglądarkę może nie mieć żadnego wpływu na nasz zbiór informacji cookie dla celów analitycznych i wewnętrznych. Jedynym sposobem całkowitego zrezygnowania z gromadzenia jakichkolwiek informacji za pomocą plików cookie lub innej technologii śledzenia jest aktywne zarządzanie ustawieniami przeglądarki lub urządzenia w celu usunięcia i wyłączenia plików cookie oraz innych narzędzi do śledzenia / nagrywania. Pamiętaj, że w zależności od typu urządzenia lub przeglądarki usunięcie lub wyłączenie wszystkich mechanizmów śledzenia na urządzeniu może nie być możliwe.

Umożliwiamy zewnętrznym partnerom reklamowym korzystanie z powyższych technologii śledzenia w celu zbierania informacji o Twoich działaniach związanych z czasem przeglądania i na różnych stronach internetowych podczas korzystania z niniejszej Witryny. Na przykład korzystamy z usług reklamowych świadczonych przez zewnętrznych partnerów reklamowych takich jak Google w celu sprzedaży naszych usług na innych stronach internetowych i usługach online. Dzięki procesowi zwanemu "ponownym kierowaniem" każda usługa umieszcza plik cookie w przeglądarce podczas odwiedzania witryny, aby umożliwić identyfikację użytkownika i wyświetlanie reklam w innych witrynach w sieci w oparciu o przeglądanie. Aby uniknąć wykorzystywania tych informacji do reklamowania przez tych partnerów zewnętrznych możesz zmienić ustawienia przeglądarki, aby odrzucać pliki cookie lub powiadamiać o ustawieniach plików cookie, a także wybrać opcję „Nie śledź” w przeglądarce chociaż nie mamy tu żadnej kontroli i nie możemy potwierdzić, czy partnerzy reklamowi stron trzecich honorują sygnał przeglądarki „Nie śledz”. Ponadto wiele firm reklamowych jest członkami NAI lub DAA i / lub zapewnia wyłączenie na tych stronach branżowych w networkadvertising.org/choices lub aboutads.info/choices.

Wykorzystujemy Google Analytics w Witrynie. Google Analytics to usługa analizy witryny udostępniana przez Google, Inc. ("Google"). Google wykorzystuje zebrane dane do śledzenia i sprawdzania korzystania z tej witryny w celu przygotowywania raportów dotyczących jej działań i udostępniania ich innym usługom Google. Google może wykorzystywać zebrane dane do kontekstualizowania i personalizowania reklam własnej sieci reklamowej. Więcej informacji na temat Polityki prywatności Google można znaleźć na stronie https://www.google.com/intl/pl/policies/privacy/. Użytkownicy mogą zrezygnować ze śledzenia Google Analytics na stronie https: //tools/google.com/dlpage/gaoptout/. Niektóre dodatkowe funkcje Google Analytics z których korzysta Aixam to:

 • Dane demograficzne Google Analytics i raportowanie zainteresowań - pozwala to Aixam zobaczyć wiek, płeć i zainteresowania odwiedzających witrynę, aby lepiej je zrozumieć i spersonalizować reklamy.
 • Raportowanie wyświetleń w sieci reklamowej Google - w przypadku banerów reklamowych.
 • Remarketing za pośrednictwem Google Analytics dla reklam displayowych - umożliwia personalizację reklam w naszych sieciach reklamowych.
 • Rozszerzenie User ID dla Google Analytics - pozwala Aixam łączyć wiele urządzeń, sesji i danych zaangażowania.

Wraz z zewnętrznymi dostawcami, takimi jak Google, wykorzystujemy własne pliki cookie (takie jak pliki cookie Google Analytics) i pliki cookie innych firm (takie jak plik cookie DoubleClick) lub inne identyfikatory stron trzecich do kompilowania danych dotyczących interakcji użytkownika z wyświetlenia reklam i inne funkcje usług reklamowych związane z naszą witryną. Użytkownicy mogą ustawić preferencje dotyczące sposobu w jaki Google reklamuje się za pomocą strony ustawień Google Ad. Możesz też zrezygnować odwiedzając stronę rezygnacji z Network Advertising Initiative lub korzystając z dodatku do przeglądarki Opt Analytics Google.

Zintegrowane konta i informacje o mediach społecznościowych

Możemy implementować aplikacje lub "widgety" od zewnętrznych dostawców (np. Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, itp.) które umożliwiają interakcję, integrację lub udostępnianie treści z usług stron trzecich. Widżety lub aplikacje mogą być widoczne na stronie odwiedzanej w naszej Witrynie lub mogą wymagać zalogowania za pośrednictwem usługi dostawcy zewnętrznego. Osoba trzecia dostarczająca widget lub integrację może zaoferować Ci kontrolę nad zarządzaniem interakcjami. Każda interakcja z widgetem lub aplikacją firmy zewnętrznej zazwyczaj pozwala stronie trzeciej na zbieranie informacji o użytkowniku (za pośrednictwem plików cookie, informacji rejestracyjnych lub w inny sposób). Te osoby trzecie mogą nawet śledzić Cię, gdy nie wchodzisz w interakcję z widżetem. Jeśli zaangażowałeś któregokolwiek z tych zewnętrznych usługodawców, ich polityka prywatności będzie regulować ich śledzenie i zbieranie informacji. Należy zapoznać się z tymi zasadami stron trzecich, aby zrozumieć te praktyki.

Jak wykorzystujemy i ujawniamy informacje

Używamy i ujawniamy dane osobowe, które nam przekazujesz opisane w punkcie odbioru. Na przykład kiedy (1) rejestrujesz się na konto użytkownika, (2) przesyłasz informacje o płatności lub karcie kredytowej / płatniczej, (3) przesyłasz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w celu otrzymywania aktualizacji produktów i informacji marketingowych oraz (4) wysyłania wiadomości e-mail lub informacji zwrotnych lub przesyłania innych informacji za pośrednictwem poczty e-mail. Gdy zdecydujesz się na takie działania, możemy prosić o podanie nam danych osobowych takich jak imię i nazwisko, adres do korespondencji (w tym kod pocztowy), adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz informacje o płatności.

również i przekazujemy dane osobowe od Ciebie lub o Tobie:

 • reagowanie na zapytania i spełnianie żądań, na przykład wysyłanie żądanych dokumentów lub wiadomości e-mail;
 • do wysyłania ważnych informacji dotyczących naszych relacji z Tobą lub dotyczących tej Witryny, zmian naszych warunków, zasad i / lub innych informacji administracyjnych;
 • w celach biznesowych takich jak marketing dot. nowych produktów i usług, analiza danych, audyty, opracowywanie nowych produktów lub usług, ulepszanie naszej witryny, ulepszanie naszych produktów i usług, identyfikacja trendów korzystania z witryny oraz określanie skuteczności naszej witryny;
 • naszym zewnętrznym dostawcom usług, którzy świadczą takie usługi jak hosting i moderowanie witryn, hosting aplikacji mobilnych, analiza danych, dostarczanie infrastruktury, przetwarzanie kart kredytowych i płatniczych, usługi informatyczne, usługi poczty elektronicznej, usługi marketingowe, usługi audytorskie i inne usługi, w celu umożliwienia im świadczenia tych usług;
 • w celu zweryfikowania Twoich informacji, zatwierdzenia rejestracji jako użytkownika Strony, uwierzytelniania płatności i realizacji zamówień. Aixam może ujawnić pewne finansowe i inne informacje stronom trzecim oferującym produkty i usługi na sprzedaż w Witrynie, a także stronom trzecim, które świadczą usługi raportowania kredytowego, płatności lub realizacji zamówień;
 • Możesz przesyłać informacje o nowych klubach związanych z produktami Aixam lub historiami i zdjęciami, które można umieścić w internetowej książeczce online Aixam. Wszelkie informacje przesyłane do Aixam w celu zamieszczenia w Witrynie mogą być publicznie dostępne i mogą być gromadzone i wykorzystywane przez osoby inne niż Polaris. Nie należy przesyłać do Polaris żadnych informacji, których inni nie powinni znać. Polaris nie rutynowo monitoruje tych obszarów Witryny, a Ty przesyłasz takie informacje do Polaris do wysyłania tylko na własne ryzyko.
 • stronom trzecim w przypadku reorganizacji, fuzji, sprzedaży, joint venture, cesji, przeniesienia lub innego rodzaju rozporządzania całą lub częścią naszej działalności, aktywów lub zapasów (w tym w związku z bankructwem lub podobnym postępowaniem); i
 • kiedy w inny sposób uzyskamy Twoją zgodę. Na przykład jeśli zarejestrujesz się w programach oferowanych przez naszych partnerów możemy udostępnić pewne informacje partnerowi. Może to obejmować, ale nie jest ograniczone do informacji o rejestracji i statusie aktywacji urządzenia. Podobnie po podłączeniu urządzeń i usług innych producentów do produktów Aixam wyświetlane są informacje o każdej proponowanej wymianie danych. Twoja zgoda jest wymagana, aby umożliwić tę wymianę w Twoim imieniu i możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie.

Ponadto wykorzystujemy i ujawniamy dane osobowe zebrane za pośrednictwem tej witryny, ponieważ uważamy to za konieczne lub właściwe: (a) zgodnie z obowiązującym prawem, w tym prawami poza krajem zamieszkania; (b) do przestrzegania wszelkich procedur prawnych; (c) reagowanie na żądania władz publicznych i rządowych, w tym organów publicznych i rządowych poza krajem zamieszkania; (d) w celu egzekwowania naszych Warunków korzystania; (e) w celu ochrony naszych działań lub działań któregokolwiek z naszych oddziałów; (f) w celu ochrony naszych praw, prywatności, bezpieczeństwa lub własności i / lub naszych oddziałów, Ciebie lub innych; oraz (g) aby umożliwić nam dostęp do dostępnych środków zaradczych lub ograniczyć szkody, które możemy ponieść. Możemy również wykorzystywać i ujawniać dane osobowe zebrane za pośrednictwem Witryny w inny sposób, za Twoją uprzednią zgodą.

Używamy również i ujawniamy informacje, które zbieramy w sposób pasywny zgodnie z powyższym opisem w dziale "Pozyskiwanie i wykorzystywanie informacji pasywnych" oraz w jakimkolwiek innym celu z wyjątkiem sytuacji, w których wymagane są inne działania zgodnie z obowiązującym prawem (na przykład jeśli jesteśmy zobowiązani do takiego postępowania; informacje jako dane osobowe). Ponadto możemy wykorzystywać i ujawniać informacje, które nie mają postaci umożliwiającej identyfikację (takie jak anonimowe, zamaskowane lub usunięte informacje) w jakimkolwiek celu. Jeśli połączymy informacje, które nie mają postaci umożliwiającej identyfikację z informacjami, które są (takie jak łączenie twojego nazwiska z Twoją lokalizacją geograficzną) będziemy traktować połączone informacje jako dane osobowe, o ile zostaną połączone.

Wykorzystanie informacji do celów marketingowych

Aixam i nasze spółki stowarzyszone mogą wysyłać regularnie wiadomości promocyjne dotyczące naszych produktów, usług, wydarzeń i promocji. Takie materiały promocyjne mogą wykorzystywać markę "Aixam" i mogą być wysyłane do Ciebie za pośrednictwem różnych kanałów takich jak: e-mail, telefon, wiadomości tekstowe SMS, wiadomości pocztowe i zewnętrzne sieci społecznościowe.

Aby zapewnić Ci najlepiej spersonalizowane treści, czasami komunikaty te mogą być dostosowane do Twoich preferencji (na przykład, gdy wskażesz je nam poprzez Twoje wizyty w tej witrynie lub w oparciu o Twoje kliknięcie w nasz e-maile na naszej stronie). Jeśli jest to wymagane przez obowiązujące prawo, uzyskamy Twoją zgodę przed rozpoczęciem tych czynności. Ponadto możesz wycofać swoją zgodę (zrezygnować) w dowolnym momencie.

Możesz zrezygnować z otrzymywania e-maili związanych z marketingiem postępując zgodnie z instrukcjami anulowania subskrypcji podanymi w każdej wiadomości e-mail. Jeśli możesz zalogować się na swoje konto Aixam, możesz zmienić preferencje dotyczące komunikacji w odpowiedniej sekcji witryny. Możesz również skontaktować się z nami, korzystając z podanych poniżej danych kontaktowych, aby zrezygnować z otrzymywania informacji marketingowych.

Pamiętaj, że nawet jeśli zrezygnujesz z otrzymywania informacji marketingowych nadal będziesz otrzymywać od nas komunikaty administracyjne, takie jak aktualizacje techniczne naszych produktów, potwierdzenia zamówień, powiadomienia o działaniach na Twoim koncie oraz inne ważne uwagi i informacje.

 1. OGÓLNE ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe będą gromadzone, przechowywane, przetwarzane i przekazywane zgodnie z ustaloną polityką Aixam oraz obowiązującymi przepisami prawa federalnego, stanowego, lokalnego i zagranicznego, jak również zasadami i przepisami.

Zasady Aixam w odniesieniu do przetwarzania danych osobowych są następujące: (1) dane osobowe będą przetwarzane uczciwie i zgodnie z prawem, (2) dane osobowe będą gromadzone do określonych, wyraźnych i legalnych celów i nie będą dalej przetwarzane pod kątem niezgodności (3) dane osobowe zebrane przez Aixam będą adekwatnie stosowne i ograniczone do tego, co jest niezbędne do celów dla których są gromadzone i przetwarzane, (4) dane osobowe zebrane przez Aixam będą dokładne i w razie potrzeby aktualizowane, (5) dane osobowe gromadzone przez Aixam będą przechowywane jako dane umożliwiające identyfikację przez czas nie dłuższy niż jest to konieczne do realizacji celów, dla których dane osobowe zostały zebrane, oraz (6) dane osobowe będą przetwarzane w sposób zapewniający odpowiednie bezpieczeństwo danych osobowych, w tym ochronę przed nieuprawnionym lub niezgodnym z prawem przetwarzaniem oraz przed przypadkową utratą, zniszczenie lub uszkodzenie, za pomocą odpowiednich środków technicznych lub organizacyjnych.

Jeśli Aixam zaangażuje się w przetwarzanie danych osobowych w celach innych niż określone w niniejszych Zasadach to Aixam powiadomi o tych zmianach oraz celach w jakich dane osobowe zostaną wykorzystane oraz o odbiorcach danych osobowych.

 1. STRONY I USŁUGI STRON TRZECICH

Niniejsza Polityka nie obejmuje i nie jesteśmy odpowiedzialni za prywatność, informacje ani inne praktyki stron trzecich w tym stron trzecich, które działają na dowolnej stronie lub w usłudze internetowej (w tym bez ograniczeń jakichkolwiek aplikacji), które są dostępne za pośrednictwem tej Witryny lub do której ta Strona zawiera link. Dostępność lub umieszczenie linku do dowolnej witryny lub usługi na tej Witrynie nie oznacza poparcia tego przez nas lub przez nasze podmioty stowarzyszone.

Strony trzecie mogą oferować produkty i usługi na Stronach oraz zbierać informacje o Tobie żądając pewnych informacji koniecznych do dostarczenia określonego produktu lub usługi (w tym np. ubezpieczenia produktów Aixam lub raportów o roszczeniach dot. ubezpieczeń). Aixam może również uzyskać pewne informacje o swoich użytkownikach z grup badawczych klientów zewnętrznych (np. informacji demograficznych), z których korzysta Aixam, aby dowiedzieć się więcej o swoich klientach. Aixam nie kontroluje polityk i praktyk stron trzecich w związku z wykorzystaniem i ujawnieniem jakichkolwiek informacji o użytkownikach zebranych przez strony trzecie w Witrynie lub w programach badań rynkowych prowadzonych przez strony trzecie oraz o każdym wykorzystaniu lub ujawnieniu takich informacji przez osoby trzecie.

 1. WYBÓR I DOSTĘP

Dajemy Ci wybór dotyczące wykorzystania i ujawnienia Twoich danych osobowych. Aixam zapewnia możliwość otrzymywania informacji drogą mailową, pocztą tradycyjną lub telefoniczną od Aixam lub stron trzecich, które mogą Cię interesować, w tym informacje dotyczące nowych produktów i usług oferowanych na Stronie przez Aixam lub inne strony trzecie. Jeśli nie chcesz otrzymywać żadnych informacji przez e-mail, pocztę tradycyjną lub rozmowy telefoniczne możesz zrezygnować z dalszej komunikacji zapewnianej przez Aixam w dowolnym momencie: (i) wysyłając do nas e-mail na adres aixam@aixam.fr; lub (ii) napisanie do nas na adres Aixam Mega, 56 route de Pugny, 73100 Aixam-les-bains cedex FRANCE, Uwaga: Webmaster. Pamiętaj, że Aixam może spełniać tylko żądania dotyczące poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej lub komunikacji telefonicznej świadczonej przez Aixam. Jeśli nie chcesz otrzymywać dalszych informacji poprzez e-mail, pocztę tradycyjną lub telefon od osób trzecich musisz skontaktować się z taką stroną trzecią bezpośrednio, aby zrezygnować z dalszej komunikacji. Będziemy starać się spełnić Twoje wnioski tak szybko, jak to będzie możliwe.

W stosownych przypadkach jeśli chciałbyś przejrzeć, poprawić, zaktualizować lub usunąć dane osobowe podane prz

DOPRECYZOWANIE

Twoim obowiązkiem jest dostarczenie Aixam dokładnych danych osobowych. O ile nie określono inaczej w niniejszych Zasadach - Aixam wykorzystuje dane osobowe wyłącznie w sposób zgodny z celami dla których zostały zebrane lub autoryzowane przez użytkownika. W zakresie niezbędnym do tych celów Aixam podejmie racjonalne kroki w celu zapewnienia, że dane osobowe są dokładne, kompletne, aktualne i odpowiednie dla zamierzonego użytkowania.

 1. TWOJE PRAWA DOT. INFORMACJI O TOBIE

Zgodnie z prawem możesz wysłać do nas zapytanie jakie informacje o Tobie posiadamy oraz możesz poprosić nas o ich poprawienie jeśli są niedokładne. Możesz również poprosić nas o ich usunięcie i przesłanie kopii informacji, które posiadamy. Możesz również poprosić nas o zaprzestanie korzystania z Twoich informacji i ograniczenie sposobu, w jaki wykorzystujemy Twoje dane.

 

 1. OKRES PRZECHOWYWANIA

Przechowujemy dane osobowe użytkownika przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w niniejszych zasadach, chyba że dłuższy okres przechowywania danych jest wymagany lub dozwolony przez prawo.

 1. BEZPIECZEŃSTWO

Firma Aixam wdrożyła środki bezpieczeństwa mające na celu ochronę danych osobowych przekazywanych przez użytkownika przed nieautoryzowanym dostępem i użyciem. Aixam podejmuje także uzasadnione pod względem handlowym starania w celu ustanowienia bezpiecznych połączeń z przeglądarką internetową dla wszelkich transakcji przeprowadzanych online przy użyciu karty kredytowej lub płatniczej lub innych informacji finansowych, które możesz przekazać firmie Aixam. Należy jednak pamiętać, że żadna transmisja danych przez Internet nie jest w 100% bezpieczna, a wszelkie informacje ujawnione w Internecie mogą być potencjalnie gromadzone i wykorzystywane przez strony inne niż zamierzony odbiorca. Jeśli masz powody, by uważać, że Twoja interakcja z nami nie jest już bezpieczna natychmiast powiadom nas o problemie kontaktując się z nami zgodnie z poniższą sekcją KONTAKT.

 1. WYKORZYSTANIE WITRYNY PRZEZ NIELETNICH

Nie gromadzimy celowo informacji od osób w wieku poniżej 13 lat. Witryna nie jest skierowana do osób w wieku poniżej trzynastego roku życia i prosimy, aby te osoby nie przekazywały danych osobowych za pośrednictwem tej witryny. WITH LOCAL LAWS ZGODNOŚĆ Z LOKALNYMI PRZEPISAMI

Niniejsza Polityka ma na celu poprowadzenie Aixam w odniesieniu do Twoich danych osobowych zebranych od lub o Tobie w tej Witrynie. Chociaż niniejsza Polityka dotyczy ogólnie danych osobowych lokalne przepisy, zasady i przepisy jurysdykcji, które mają zastosowanie do Aixam ("Lokalne przepisy prawne") mogą wymagać standardów, które są bardziej rygorystyczne niż niniejsza Polityka i w takim przypadku Aixam będzie przestrzegać obowiązujących Miejscowych Prawa. Mogą zostać przyjęte specjalne polityki prywatności w celu spełnienia szczególnych wymogów prywatności określonych jurysdykcji. Wszystkie podane informacje mogą być przekazywane lub dostępne dla podmiotów na całym świecie zgodnie z niniejszą Polityką prywatności. Twoje dane osobowe mogą być przechowywane i przetwarzane w każdym kraju, w którym mamy obiekty lub usługodawców i korzystając z naszej Strony lub wyrażając na to zgodę (jeśli jest to wymagane przez prawo) potwierdzasz i zgadzasz się na przekazywanie informacji do krajów spoza naszego kraju. W kraju zamieszkania, w tym w Stanach Zjednoczonych, które mogą przewidywać odmienne zasady ochrony danych i niższych standardów wymaganej ochrony niż w Twoim kraju. Niezależnie od tego w jakim kraju dane osobowe są przekazywane udostępniamy dane osobowe tylko w ramach "potrzeby". W takich okolicznościach zgodnie z wymogami obowiązującego prawa zapewnimy odpowiednią ochronę Twoich praw do prywatności za pomocą środków organizacyjnych, technicznych, umownych i / lub innych zgodnych z prawem.

 1. AKTUALIZACJE DOTYCZĄCE NINIEJSZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI

Możemy zmienić niniejszą Politykę. Zapoznaj się z legendą OSTATNIEJ AKTUALIZACJI znajdującą się na górze tej strony, aby sprawdzić, kiedy ta polityka została ostatnio zmieniona lub aktualizowana. Wszelkie zmiany w tej Polityce zaczną obowiązywać, gdy opublikujemy zmienioną Politykę w tej Witrynie. Korzystanie z Witryny po tych zmianach oznacza akceptację zmienionej Polityki.

 1. SAMOOCENA

Aixam będzie stosował metodę samooceny w celu sprawdzania zgodności z niniejszymi Zasadami i okresowo będzie sprawdzał, czy Zasady są dokładne, wyczerpujące w odniesieniu do informacji, którymi mają być objęte w widocznym miejscu, wdrożone i dostępne.

Jeśli uważasz, że Twoje dane osobowe zostały przetworzone lub ujawnione z naruszeniem niniejszych Zasad zachęcamy do zgłaszania wszelkich wątpliwości przy użyciu danych kontaktowych podanych w niniejszych Zasadach. Aixam zbada i spróbuje rozwiązać wszelkie skargi i spory dotyczące wykorzystania i ujawnienia danych osobowych.

 1. TWOJE PRAWO DO SKARGI

Jeśli masz uwagi dotyczące wykorzystania przez nas Twoich danych, możesz złożyć skargę do nas, właściwego organu ochrony danych, wszelkich innych agencji rządowych i / lub organów sądowych.

Skargę można wnieść bezpośrednio do Aixam:

 • Na piśmie, wypełniając formularz reklamacyjny
 • Na piśmie, korzystając z poniższych danych kontaktowych.

 

 1. KONTAKT Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszej Polityki prosimy o kontakt bezpośrednio z inspektorem ochrony danych Aixam lub z nami.

Address:

Polaris Sales Europe Sarl

Place de l’Industrie 2

1180 Rolle

Switzerland

Email:

privacy@polaris.com

 

Nasze dane kontaktowe:

MULTIMOTORS

Generalny Importer Aixam w Polsce

ul. Holenderska 3

05-152 Czosnów

email: aixam@aixam.pl

tel.: 0048227851010