Nasze marki

Nasze marki

Voitures sans permis Minauto

W Portugalii, Hiszpanii i we Włoszech istniało duże zapotrzebowanie na pojazdy w przystępniejszej cenie, które cechowałaby niezawodność. Wówczas, pod koniec 2009 roku, firma Aixam stworzyła tańszą markę MINAUTO przeznaczoną głównie na rynki Europy Południowej. Dziś również rynek polski ma takie same oczekiwania, dlatego 2013 roku firma AIXAM wprowadziła pojazdy MINAUTO do Polski.

Polaris

Od kwietnia 2013 roku AIXAM MEGA jest częścią grupy Polaris. Grupa Polaris powstała w 1954 roku w USA w stanie Minnesota. Polaris jest uznanym liderem motoryzacyjnym  rynku sportowego.


e Aixam

AIXAM MEGA wprowadził na rynek polski pojazdy w 100% elektryczne o nazwie e Aixam. Ten nowy alternatywny sposób podróżowania niesie ze sobą same zalety: większą wygodę, wyjątkowe wyciszenie, większą przyjemność z jazdy oraz jest jeszcze przyjaźniejszy dla środowiska.

 


Aixam Pro

Ponieważ wiemy, że Twoja firma potrzebuje zwinnego, niewielkiego pojazdu do przewozu materiałów, sprzętu, narzędzi itp. AIXAM PRO to pojazdy oparte na długoletnim doświadczeniu i wiedzy nabytej przez inżynierów i projektantów firmy Mega, która od lat konstruuje profesjonalne pojazdy użytkowe. Odkryj ponad 20 funkcji i dostępnych opcji.